Dom

Qingdao Kingstar Metal Products Co., Ltd.

Bardzo dziękuję za wsparcie w ostatnich latach.

—— Frank Schröer

Bardzo się cieszę, że mogę kupić od twojej firmy. Twoje regały i wózki są naprawdę dobrej jakości. Mam nadzieję, że nasza współpraca trwa długo w kolejnych latach.

—— Thomas Litmeyer

Zawsze możesz dać mi najlepszy plan, a to pozwala moim klientom czuć się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć kolejną szansę na współpracę.

—— Sjors

Im Online Czat teraz

Qingdao Kingstar Metal Products Co., Ltd.

1 2
Qingdao Kingstar Metal Products Co., Ltd. Qingdao Kingstar Metal Products Co., Ltd.
Fabryka

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
Ilość pracowników : 200~210
Coroczne wyprzedaże : 8000000-10000000
Rok założenia : 2008
pc Export : 90% - 100%

Qingdao Kingstar Metal Products Co., Ltd jest w trakcie produkcji i eksportu produktów do magazynowania i transportu materiałów, takich jak regały, regały, półki, drewniane wózki, wózki ręczne i tak dalej od 2008 roku.

W międzyczasie kontynuujemy udoskonalanie naszych systemów produkcyjnych i przetwarzania, aby cały czas spełniać wymagania klientów.

Od momentu założenia, nasz własny QC SYS do zapewnienia jakości i kontroli jakości dla każdego pojedynczego zamówienia od zakupu surowców aż do załadunku towarów do kontenerów.

Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie, takich jak Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Usa, Kanada, Belgia, Holandia, Rosja, Dubaj, Argentyna, Francja, Włochy, Szwecja , Australia, Japonia.

Z poważaniem pragniemy współpracować z Państwem, aby w pierwszym cytacie otrzymać dobre ceny.

Witajcie przyjaciele z całego świata, którzy nas odwiedzają i współpracują z nami! Wszelkie zapytania, zapraszamy kontakt z nami poprzez e-mail info kingstarmetal com.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Kingstar Metal Products Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Li

Tel: 86-532-85857800

Faks: 86-532-83740179- 606

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)